16 Mayıs 2013

Damat - Tween Tadilat İçin Bekletip Tadilat Yapmadan Verdi!

İstinye park Damat-Tween'den 09/05/2015 tarihinde takım elbise aldım ve pantolon paçası tadilatı sonucu 13/05/2013 günü alabileceğimi iletmişlerdi. 13/05 tarihinde tarafımı arayarak yanlış bedenin geldiğini ve 15/05/2013 te teslim alabileceğim iletildi. 15/05/2013 te akşam elbiseyi teslim aldım.

Ertesi gün giyip denediğimde tadilatın gerçekleştirilmeden teslim edildiğini fark edip, firmayı aradım ve bunun basit bir işlem olduğunu dışarıda 5 dk da yaptırabileceğimi söylediler. Ben akıl edememiştim zaten. Madem tadilat yapmayacaktınız bana satın aldığım gün teslim etseydiniz hem zaman kaybına hem de İstinye park a gidiş geliş maliyetine katlanmış olmazdım.

Gökhan 83 Okunma

Cevaplar

  • Damat - Tween Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz söz konusu şikayet durumunuz ile ilgili olarak İlgili mağazaya gerekli uyarılar yapılmıştır. Ürünlerde oluşabilecek, tadilatlar mağazalarımızda yapılabilmektedir. Ürününüz ile ilgili yaşadığınız durum adına üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yapılacak tadilat işlemleri ile ilgili olarak mağazamıza uğramanız durumunda yardımcı olunacaktır. Göstereceğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılar, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön