18 Haziran 2014

Damat - Tween Siparişimi Göndermedi.

Mersin Forum Damat - Tween'den 16 gün önce parasını nakit verdiğim ve ilgisiz, birbirlerinden bir haber olan satış danışmanlarının 3 gün sonra elinizde dediği kemer ve ayakkabı 16 gün geçmiş olmasına rağmen hala gelmedi. Gittiğimde 3 kere sipariş vermeyi unuttuğunu söyleyen bir satış danışmanın ardından başka birisinin hayır verdik geliyor demesinin üzerinden 16 gün geçti.

Kesinlikle telefonda da net bir cevap gelmiyor. Arayacağız deyip aramıyorlar. Hediye edeceğim kişiye de Tween'e güvenmem nedeniyle rezil oldum. Bundan sonra asla tween'e adım bile atmayacağım!

Ayaz 607 Okunma

Cevaplar

  • Damat - Tween Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle konuyu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bizler için verdiğimiz hizmetlerde kaliteyi daha da artırmak ve eksiklerimizi görmek açısından sizin gibi değerli dostlarımızdan gelen geri bildirimler çok önemlidir. Söz konusu şikayetiniz ile ilgili Mersin Forum mağazamıza ve ilgili personellere gerekli uyarılar gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Sevgi ve saygılarımızla, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön