Damat - Tween Gömlek Üstündeki Yamaların Çekmesi ve Firmanın Kendi Ürünü Arkasında Durmaması.

Şevket Onur Y. |

Damat ürünlerini gözü kapalı alıp kullanmaktaydım ancak satın almış olduğum gömleğin ensesindeki yamanın zamanla çekmesiyle gömlek büzgülü bir modele döndü ve firmaya 2 kere göndermeme rağmen yıkama hatası yanıtını aldım. Öncelikle firmanın ürününün arkasında durmaması hayal kırıklığı yarattı. Az önce elime ulaşan Damat - Tween'de indirim mesajıda beni çileden çıkardı ve SMS listesinden de çıktım.

Gelelim gömlek konusuna. Ben gömleklerimi eşime bile yıkamasına izin vermezken, sevdiğim gömlekleri sadece özel günlerde giyerken, imalatçı firmanın yıkama hatası diyerek bana iade etmesi gerçekten firmaya olan tüm saygımı kaybettirdi. Puanlar: tasarım 10 kalite 0. Ayıplı malının arkasında durmamak.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevket Onur Y.
  13 Kasım
  16:08

  Satılan ürünün fiyatıyla kalitesinin alakası yok sağ olsun damat
  ürünler hassas veya soğuk programlarda yıkanmıştır
  bir daha damata ait bir ürünü almam
  alan giyenle de dalga geçerim
  kalitesiz ürün alacak kadar zengin değilim der bir atasözü
  evet damat alacak kadar zengin değilim

 • 13 Kasım
  14:30

  "Sayın Şevket Onur YILDIRIM,

  Öncelikle ilgili şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ilkelerini hedef alan firmamızda müşterilerimize gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için çok büyük önem taşımaktadır. Hedefimize ilerlerken siz değerli dostlarımızın geri bildirimleri bizler için çok değerlidir.

  Söz konusu ürününüz ile ilgili yapılan kontrollerde gömleğinizde oluşan deformasyonun, ürüne yapılan temizleme işlemleri kaynaklı oluştuğu tespit edilmiştir.Ürününüz, iç etiketinde belirtilen talimata uygun şekilde temizlendiğinde bu tarz bir deformasyona uğraması mümkün değildir.

  Tüm bunlara ek olarak geçmiş dönem kayıtlarımızdan bu ürün ile ilgili gelen şikâyet konusu ve sayılarına baktığımızda ürünle ilgili bu ve benzeri herhangi bir şikâyet alınmadığı da tespit edilmiştir.

  Üretim veya materyal kaynaklı herhangi bir hataya rastlanmayan ürününüz ile ilgili herhangi bir değişim veya iade işlemi yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız.


  Saygılarımızla,
  Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi"

 • Şevket Onur Y.
  12 Kasım
  15:38

  Kimse giysi almadan burayı açıp bakmaz ancak ben eski bir damat müşterisi olarak bir daha damat ürünü almayacağım
  damat bu şekilde devam ederse de muhtemelen kendi kendini piyasadan siler