03 Nisan 2013

Damat - Tween Gömlek Kolunda Delinme Var!

Almış olduğumuz 2 adet gömleğin her ikisinin de manşetlerinde belki de 30-40 yıkamadan sonra bile oluşması beklenmeyecek bir yıpranma söz konusu idi. ilk giyişte farkedildi; yıkamadan ve herhangi bir müdahalede bulunmadan İstinye park şubesine teslim edilerek inceleme talep ettik.

Ancak yanıtları red oldu; bu karara itiraz ettik; aynı model olan farklı renkli her iki gömlekte de aynı bölgede benzer aşınmalar olduğu için üretimin kusurlu olduğunu düşündüğümüzü ilettik. şubat başından beri gelgitler ve yazışmalar sürüyor halen bir sonuç alamadık. Gömleklerin öncelikli olarak fatura tarihi yakın olanına ait bedelin iadesini diğerinin ise değişimini talep ediyorum. .

Ceren 69 Okunma

Cevaplar

  • Ceren 08 Nisan 2013

    Anlayış göstermiyorum; göstermeyeceğim; gömleklerimi teslim alarak tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağım; yapmış olduğunuz açıklama akıl ve mantık sınırları dışındadır... Hiçbir aksesuar 1 giyişte bu deformasyona neden olmaz; madem olacak nitelikte ürünler üretiyorsunuz üzerine kesinlikle bir uyarı notu koyulmalı idi.. Bunu bir çok firma yapar; en güzel örneği oxxo dur; tüm ürünlerinin üzerinde renk atma yapabileceği yırtılıp sökülebileceği vb gibi uyarı notları bulunur orka grup olarak bunu düşünememiş olmanız manidar...tüketici olarak hakkımı sonuna kadar arayacağımı ve mağazanızla ilişkimi sonsuza dek kestiğimi bildirir bu politika ile piyasada bundan sonra çok fazla şansınız olmadığı acı gerçeğini tarafınıza iletirim!!! Mağazalarınızın bir bir kapandığını gördüğümde sonsuz bir haz hissedeceğim!!!

  • Damat - Tween Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu ürünleriniz ile ilgili, gerekli incelemeler yapılmıştır. Söz konusu gömleğiniz %100 cotton yüksek kalite kumaştan üretilmiş olup, üretim aşaması büyük özenle gerçekleştirilmektedir. Kumaş yapısı gereği hassas bir yapıya sahiptir. Mevcut ürününüz üzerinde yapmış olduğumuz incelemede oluşan deformasyonun her iki gömlektede sadece sol kol maşet kısmında oluştuğu ve aynı şekilde meydana geldiği gözlenmektedir. Yapılan tespitte meydana gelen deformasyonun kullanılan aksesuara bağlı olarak (saat, künye vs.) oluştuğu tespit edilmiştir.. Söz konusu ürününüz ile ilgili maalesef bir işlem yapamadığımızı belirtmek isteriz. Göstereceğiniz anlayışa teşekkürler, Saygılar, Damat Tween Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön