01 Nisan 2013

Damat - Tween Anneme Ait Kartı Kullanamadım!

Mağazanızın devamlı müşterisiyim. Vip karta sahip olduğumdan dolayı doğum günüm olan 23 Mart tarihinde %50 indirimden yararlanmak istedim. Mağazanıza gidip bikaç ürün deneyip ödemek için kasaya gittiğimde annemin üzerine olan kredi kartıyla alışveriş yapamayacağım söylendi. Şimdiye kadar bütün alışverişlerimin o karttan olmasına rağmen doğum günümde o kartla alışveriş yapamamam nasıl bir iştir.

Ben böyle birşey görmedim. %50 indirim olunca mı kullanamıyorum o kartı? Sizin gibi saygın ve kaliteli bir mağazanın böyle bir şey yapması gerçekten utanç verici. Problem neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama böyle birşeyle karşılaşmak gerçekten üzücü. Cevabınızı bekliyorum.

Tuna 129 Okunma

Cevaplar

  • Damat - Tween Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Söz konusu doğum günü indirimi siz değerli müşterimize tanınmış bir ayrıcakılı hizmettir. Sizin güvenliğiniz açısından size tanınmış bu özel indirimin başka kişiler tarafından kullanılmaması için ilgili ödeme işleminin sizin adınıza kayıtlı olan kredi kartından yapılması gerekmektedir. Göstereceğiniz anlayışa teşekkürler, Saygılar, Damat Tweeen Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön