07 Temmuz 2015

Dalin Deterjan Leke Çıkarmıyor ve Pıhtılaşma Var.

Bebeğim için Dalin şampuan Dalin deterjan ve ıslak mendil kullanıyorum ve hiç birinden bu sefer memnun kalmadım. Islak mendilleri su gibi. Neredeyse su içinde kalmış. Şampuan ise bir değişik kokuyor. Bebeğim de sevmedi.

Deterjanda bir katılık var ve lekeleri de çıkarmadı. Bir sürü para verdim. Hepsi boşa gitti. Çok pişman oldum. Sizin gibi bir firmaya böyle ürünler hiç yakışmadı.

Müşteri olarak çok rahatsız oldum.

Konu hakkında dönüş bekliyorum.

Meltem 1.409 Okunma

Cevaplar

  • Meltem 11 Ağustos 2015

    Dalin çok duyarsız. Şikayetlerimiz kesinlikle dikkate alınmıyor. Bebekler sizin için bu kadar mı önemsiz. Yazıklar olsun size. Hayretler içindeyim... . Aylardır kimse dönüpte bir açıklama yapmıyor.

  • Meltem 25 Temmuz 2015

    Bu ikinci şikayetim. Ve henüz ne kimse dönüş yaptı ne de şikayetim son buldu. Eşim yeniden yanlışlıkla Dalın deterjan almış ve acilen yıkamam gereken çamaşırlar vardı. Bebeğimin çarşafına ağzından akan salyası. Tükürükleri akmış. Onları bile çıkarmadı. Lekeli lekeli duruyor. Dalın firmasına hiç yakışmadı. Diğer pakettendir dedim ama bunda da aynı şeyi yaşadık başka birine verdim kullanması için. Bugün gidip farklı bir marka alacağım. Resmen adam kazıklama aldatmaca. Deterjan ise yaramıyor. Ve de kimse dönüp ilgilenmiyor. Hiç hoş bir durum değil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön