30 Haziran 2017
#8730459

Daisy Poliklinik Bir daha Gitmeyeceğim!

İskenderun Daisy Poliklinikten telefonla randevu aldım il dışından geleceğimi vaktim olmadığını söyledim. Fakat gittiğimde kimsenin randevudan haberi olmadığı gibi 1 saat beklettiler. Bu da yetmezmiş gibi 10 dakika daha demeye devam ettiler. Daha sonrada hortum bozuldu diye bahaneler bulmaya başladılar müşterisine saygısı olmayan hizmette kurumsallaşamamış para konusunda ise hizmet kalitesine bakmadan kaliteli hizmet verenlerle at yarışında olan bu polikliniği esefle kınıyorum aynı mağduriyeti yaşamamanız için yazıyorum. İşlemleri başarılıdır ya da başarısızdır bir şey diyemem ama randevu sistemi bu kadar bozuk olan bir işletmede benim nazarımda her şeyi sıfırlar. Bir daha gitmem kimseye de önermem.

Sevilay Sevilay 12.508 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sevilay14 Ağustos 2017

    Vurgulamak isterim ki aksaklik teknik değil yonetim ve yaklasimla ilgili idi Umarım aldığınız ücretin karşılığı standart da bir isletme ruhuna kavusur böyle şikayetler almazsiniz. teşekkürler

  • Daisy Poliklinik Temsilcisi14 Ağustos 2017

    Sayın Sevilay G. Kliniğimizde Yaşamış Olduğunuz Randevu ile ilgili aksaklık nedeni Medikal Cihazda Oluşan Teknik sorun nedeniyle aksama yaşanmıştır. Teknik Sorunların Giderilmesi Esnasında Gecikmeler Meydana Gelmiş Olup Bu Konuda Bizlerde Sizlere Mahçup Olmuşuzdur. Bu durumun Telafisi İçin Size Ulaşım sağlayamadığımızdan Annenize Bilgi Aktarılmış Olup Bu Aksamadan Dolayı Sizden Özür Diler ve Anlayışınıza Teşekkür Ederiz.

Ziyaretçi Yorumları