01 Haziran 2017
Yorum Yap
#8489672

Daisy Güzellik Merkezi Grupanya.com Mağduriyeti!

Geçen gün Grupanya.com'dan aldığım bir cilt bakımı üzerine bu merkeze gittim. Ben de sık sık böyle kampanyalardan faydalanırım. Ne bileyim 2 sene önce gitmişim farkında değilim. Hem yeri değilmiş. Hatırlamam çok normal. Neyse ben merkeze gittim. Bir ilgi bir ilgi görülmeye değer. Benim bakımıma başlandı. Derken bir kadın geldi sanırım işletmeci. Siz daha önce buraya gelmişsiniz dedi bana. Buhar veriliyordu bir anda ayağa kalktım. Nasıl yani dedim. Bakın dedi bütün bilgileriniz burada ama adınız farklı.


Yani kısacası usulsüzlük yapıp tekrar geldiğimi ima ediyor. "Yeriniz mi değişti acaba annem veya kardeşim mi geldi bir sorun olmuş. Herhalde ben karıştırıyorum ama adımı yanlış yazmışlar anlamadım" dedim. Bakımınıza devam etmem için 100 lira ekstra almam gerekiyor dedi. Dedim ki; 100 lira için mi bana suçlu muamelesi yapıyorsunuz, şu tavrınıza bakın.

Hülya Hülya 5.501 Okunma

Cevaplar

  • Hülya01 Haziran 2017

    Yani kısacası müşteriye nasıl davranmaları gerektiğini asla bilmiyorlar. Cilt bakımımı yapan bayan çok seviyeli ve sempatikdi. Ancak işletmecisi diye düşündüğüm bayan merkezin kalitesini bayağı bir aşağıya çekiyor... Çok yazık... Bir daha asla gitmeyeceğim ve asla tavsiye etmiyorum.

Ziyaretçi Yorumları