12 Ekim 2018
Yorum Yap
#11022019

Daikin Premix Düğme Basılı Kaldı!

Büyük bir hevesle aldığım Daikin premix kombinin daha ilk gün servis tarafından tanıtımı yapılırken menü tuşlarından bir tanesi basılı kaldı. Servis görevlisi sıfır kombiyi sökerek düğmeyi çıkarıp yerine taktı. Geri montajı yaparken bayağı zorlandı sanki kombiyi ilk defa söküp takıyor gibiydi. İki ay sonra evimize taşındık ve kombiyi kullanmaya başladığımız ilk gün düğme yine basılı kaldı. Ertesi gün servis geldi düğmeyi söküp yeni düğme siparişi vereceklerini söyledi bu şekilde kombiyi kullanabileceğimiz söylendi fakat aynı gün akşamı bu sefer diğer tuş basılı kaldı. Ertesi gün rica minnet servisten bir eleman gönderdiler bu arkadaş kombiyi menü tuşlarını kullanmadan sadece sıcaklık ayarını yapabileceğimiz şekilde ayarlayıp gitti. Bu son gelen arkadaşta kombiyi tekrar monte ederken bayağı zorlandı. Bu kombinin ya söküp takması çok zor ya da Daikin servis elemanlarını yeterince eğitmiyor. Gelelim saadete bir ton para verip aldığım kombi daha hiç kullanmadan 3 kez sökülüp takıldı. Servis her aradığımızda geldi ama tatmin edici bir çözüm bulamadı ve dediğim gibi söküp takarken çok zorlandıkları için bana profesyonel gelmediler. Bunca servis gelip gitmesine rağmen hiç birinde servis kağıdı tarafıma bırakılmadı en son yapılan işlemle ilgili ısrarla servis kağıdı istememe rağmen biz bu şekilde çalışmıyoruz denildi. Kısaca Daikin yetkililerinden iyi bir açıklama ve tatmin edici bir çözüm bekliyorum. Keşke Alman yapımı bir kombi alsaydık diyorum. Kombi şu an için bence sadece yakışıklı görüntüsü güzel ama arka planda sıkıntılar büyük, paramızla rezil olduk.

Tolga Tolga 7.435 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Daikin Temsilcisi15 Ekim 2018

  Sn, Şikayetvar Yetkilisi, Değerli Müşterimiz ile irtibata geçilerek, memnuniyet sağlanmıştır. Saygılarımızla Daikin Müşteri Hizmetleri

 • Tolga'nın Teşekkür Mesajı15 Ekim 2018

  Hızlı bir şekilde mağduriyetimin giderildi teşekkürler

 • Tolga13 Ekim 2018

  Yetkili biri tarafından aranılmadım fakat servis sabah erkenden ön paneli değiştirdi. Umarım sorun yaşamadan uzun süre kullanabiliriz.

 • Tolga13 Ekim 2018

  Bu sabah erkenden kombini ön düğme paneli değiştirildi. Buraya yazdığım için mi yoksa servisin inisiyatif kullanması mı bilemedim. Çünkü bir gün önce parçanın fabrikadan sipariş verileceği gelmesinin uzun sürebileceği tarafıma servis elemanı tarafından söylenmişti. Şu anda sıkıntı yok gibi umarım bir daha böyle sıkıntılar yaşamam. Ricam daikinin küçük illerdeki servis görevlilerini sıkı eğitimlere almaları daha profesyonel servisçiliği öğretmeleri. Tekrarlıyorum gelen servis elamanı arkadaşın bir terbiyesizliği olmadı fakat kombiyi söküp takarken yaptıkları sanki kombiyi ilk kez açıyor kapatıyor gibiydi.

 • Daikin Temsilcisi12 Ekim 2018

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 444 99 90 nolu çağrı merkezi numaramızdan bizlere iletmenizi rica ederiz. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Daikin Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler