20 Ocak 2014

Daikin Servisi Bir Türlü Gelmiyor!

Bundan yaklaşık olarak 1,5 ay önce Daikin zhara serisi 18.000 btu 'lük klima almıştım. Klimanın kapağında sorun olduğunu gördüm ve servisi aramıştım. Servis geldi ve sorunu onaylayıp değişim olacağını 1 hafta içerisinde çözeceğini vurguladı, fakat aradan 2 hafta geçmesine rağmen gelen giden olmadı.

4449990 aradım ve şikayet bıraktım. En kısa sürede bana döneceklerini gerekli servisi yönlendireceklerini söylediler. Aradan 1 hafta geçti yine kimse gelmedi. Son olarak geçen hafta içerisinde tekrar aradım ve durumu anlattım. Hemen ilgileneceklerini ve gün içerisinde arayacaklarını söylediler. En son şikayetimin üzerinden 5 gün geçti ve kimse ilgilenmedi Umarım sorunum çözüme kavuşur.

Mehmet 2.514 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Ocak 2014

    Firma şikayet yayına girdikten sonra hemen beni aradı.Görüştüğüm kişi olan İbrahim Bey sorunumun çözülmesi için evime servisi yönlendirdi.Buraya kadar herşey olumluydu fakat; eve gelen servisin değiştirecek olduğu parçayı(klimanın kapağı)uygun parça olmadığı için değiştirmediği gerekli parçanın sipariş edileceği tekrar bekleyeceğimiz söylenmesi durumu yorumsuz bırakmıştır.Şu an da tek ümit ettiğim şey parçanın kısa süre içerisinde sipariş edilerek değiştirilmesidir.Zira kendileri için göstermiş olduğum iyi niyet ve sabrı tüketmişlerdir..

  • Daikin Temsilcisi20 Ocak 2014

    Merhaba, Tüketicimizin başvurusu ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Talepleriniz şikayetleriniz ve önerileriniz için 444 99 90 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla. DAIKIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 99 90

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön