Daikin Kusurlu Servis Hizmeti!

Cihat Ç. |

İlk defa tavsiye üzerine sizin markanız olan ürünü aldım. Ürün bir gün içinde bana teslim oldu fakat servis hizmeti için müşteri hizmetlerinden teknik servis talebinde bulundum. Bana 6 gün sonraya randevu verdiler. Ben bu nedenle ilgili ürününüzü kullanmamayı tercih edip tekrar iade edeceğim. Başka hiçbir firmada ben böyle servis kalitesizliği görmedim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat Ç.
  02 Temmuz
  14:06

  Benimle irtibata geçen kimse olmamıştır. Olmamış bir şeyi olmuş gibi yapmanızdan başka birşey beklenemezdi zaten sizlerden. Tebrikler Daikin Müşteri Hizmetleri

 • 30 Haziran
  10:00

  Sn, Şikayetvar Yetkilisi,

  Değerli Müşterimiz ile irtibata geçilerek, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla
  Daikin Müşteri Hizmetleri

 • Cihat Ç.
  28 Haziran
  09:07

  Ürünü daha kullanmaya başlamadan bir sürü sorun yaşıyorum kullanmaya başlasam kim bilir neler olur. Bu arada kuruluma dahi gelemeyen servis ürün bozulunca kaç ay sonra tamire gelecek onu düşünemiyorum zaten. Bence bu markadan uzak durun ben hata yaptım ürünü iade ediyorum.

 • Cihat Ç.
  27 Haziran
  11:56

  Şikayetimden 4 gün sonra bir müşteri temsilcisi bana ulaştı nihayet ama ulaşmasa daha iyiydi sizin servis kurulum işleminizi bayramdan önce yaptırmaya çalışacağım demesinden daha kötü ne olabilir anlamıyorum. Yani özrünüz kabahatinizden daha büyük.

 • 24 Haziran
  19:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 444 99 90 nolu çağrı merkezi numaramızdan bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Daikin Müşteri Hizmetleri