28 Temmuz 2015

Daikin İç ve Dış Ünite Arası Aktarma Arızası!

Antalya Kepez adresinde oturuyorum. 27/12/2014 tarihinde ftxb35av1/rxb35a klimamı Antsermak
şirketinden almış bulunmaktayım. Cihaz hakkında bu güne kadar sıkıntı yaşamadım fakat yedek parça hizmetinde ciddi derecede sorun var. 24 Temmuz'da arıza için servis ve müşteri hizmetlerine bilgi verdim kontrol için 27 Temmuz'da geldiler arıza tespiti yapıldı ve şimdi kart bekliyoruz U4 genel arıza tanımına giriyor artık kart kablo olarak yani servis bu arızanın neden kaynaklandığını biliyor ama elinde kart yok ve sipariş üzerine geliyormuş bu da Daikin gibi bir firmamın ayıbı olsa gerek, doğal işkence Antalya da klimanın çalışmaması iklim şartları göz ününde olursa.

Hüseyin 2.821 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin10 Ağustos 2015

    garanti sözleşmesinde 20 iş gününde arıza giderilmek zorundadır ve ilk 10 günde sorun çözülemezse firma müşteriye aynı hizmeti verecek şekilde geçici çözüm bulup müşteriyi mağdur etmemekle yükümlüdür diye geçiyor toplam da 17 gün oldu ve hala bir işlem yapaılmadı kart bulamıyorsanız geçici çözüm bulmanızı riça ediyorum aksi takdirde hukuki süreci başlatmak zorunda kalacağım hizmet alamadığım için.

  • Hüseyin04 Ağustos 2015

    Tam on gündür kart arızasına u4 çözüm bulunamadı yedek parça gelmiyor ve yedek parça departmanı 4449990 müşteri hizmetlerine bir haftadır konu ile ilgili bilgi vermiyor servis topu müşteri hizmetlerine müşteri hizmetleri de yedek parça departmanına atıyor böylece zaman geçiyor yerli markaların iki katı para verip (daikin) alıyoruz ama servis hizmeti alamıyoruz bir elektrik teknisyeni olarak bundan sonraki tercih ve tavsiyelerim arasın da asla (daikin) olmayacak ve hafta içinde bu sorunu çözemiyorsanız cihazınızı sökün yaptığım ödemeyi geri iade edin ben de başımın çaresine bakim kimsenin kimseyi mağdur etmeye hakkı yok basit bir arıza için on gün çok uzun bir süre farkındaysanız.

  • Daikin Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Merhaba, Tüketicimizin başvurusu ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. Talepleriniz şikayetleriniz ve önerileriniz için 444 99 90 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla. DAIKIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön