Daikin Az Zamanda Çok Çürüyen Klima!

Haci A. |

06.08.2012'de Doğaser servis tarafından evime takılan klimayı o günden itibaren hiçbir şekilde kullanamadım. Klimam çalışmıyor ve pis koku yapıyordu. 8.8.2015 garanti tarafından ürün takılırken yanlış montaj yapılmasından kırılan hazneyi değiştirdi ve gaz dolumu yaptı. Klimam yine çalışmadı.

1 ay kadar önce servis geldi gaz dolumu yaptı 10 dakika olmadan evde sis bulutu oldu kendimizi apartmana zor attık. Hemen çağırdık geldiler ve Klimanın çürüdüğünü tespit ettiler. Evim ara kat daire ve klimanın olduğu odanın arkasında mutfak. Bırakın rutubeti en ufak nem dahi olamaz.
1- Yaklaşık 5 ay önce garantiden gelen servis klimanın çürümeye başladığını neden tespit edemedi yoksa hiç çürük yoktu 5 ayda mı çürüdü?
2- Nasıl kalitesiz bir metal kullanıyorsunuz da evimizde 15 yılı aşkın beyaz eşyamız oksit bile yapmıyor sizin klima komple çürüyor. 1150 TL masraf varmış çürüyen metale neden para vereyim..

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haci A.
  19 Mart
  01:14

  Öncelikle Şikayetvar.com a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daikin bizzat kendilerine defalarca olan istek ve şikayetlerimi dikkate almamıştı. Burada ki herkese acık olan şikayetime karşılık çürüyen klimamı onardı. Şikayetvar.com a tekrar teşekkür ederim.

 • 09 Mart
  11:03

  Sn, Şikayetvar Yetkilisi,

  Değerli Müşterimiz ile irtibata geçilerek, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

  Saygılarımızla
  Daikin Müşteri Hizmetleri

 • 26 Şubat
  16:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle 444 99 90 nolu çağrı merkezi numaramızdan bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.

  Daikin Müşteri Hizmetleri