16 Temmuz 2014

Daha.net Kredi Kartımdan İznim Olmadan Tahsilat Yapıldı.

Kullanmadığım bir alan adı için otomatik kredi kartımdan tahsilat yaptılar. Para iadesi talep ettiğimde reddettiler sebep olarak bana her ay düzenli bu konunun bildirildiği söylendi ancak bana gelen maillerde böyle bir konu kesinlikle yok. Ayın 10'unda kartımdan tahsilat yapılıyor bana ayın 3'ünde mail gelmiş onda da alan adımın süresinin 7 gün içinde dolacağı yazılmış benden para alınacağı yenileneceği konusu yok!

Ben bir alan adı satın aldığımda otomatik yenileme aktif olarak geliyormuş bunu ben dilersem kapatabiliyor muşum. Bunu benim adıma aktif yapma iznini size kim veriyor? kredi kartımı kayıt altına alma iznini size kim veriyor? Paramın iadesini istiyorum. Alın terimi böyle yedirmem.

Tolga 2.172 Okunma

Cevaplar

  • Tolga17 Temmuz 2014

    Hakkımı Allah'a havale ettim. Şu mübarek günlerde paramı isteğim dışında aldınız. O saçma sisteminizden en kısa zamanda çıkıyorum. 32 yaşındayım 14 yaşımdan beri esnafım kimsenin rızkını habersiz almadım. Kullanmadığım bir alan adını bana sattınız. Yapılan alışveriş sonrası kredi kartının jurnallenip otomatik ödemeye açılması etik değil. Onay alınmadan yada hiç değilse 1 gün önceden yarın kartınızdan tahsilat yapılacaktır uyarısı yapmamanız açık açık niyetinizin karambole getirmek olduğunu gösteriyor. Herkesi uyarıyorum kredi kartınızı bu firmaya verip mağdur olmayın.

  • Daha.net Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Merhabalar, Aşağıda müşterilerimize gönderdiğimiz metnin bir kopyasını görebilirsiniz: ************************************ Sahip olduğunuz alan adları için, ilk kayıt veya transfer işlemi esnasında kredi kartı ile işlem yaptıysanız eğer, yenileme dönemi geldiğinde otomatik olarak çekim yapılacak ve hesabınıza yansıyacaktır. Alan adınızın otomatik yenilemesini açmak veya kapatmak için aşağıda verdiğimiz bağlantıdaki yönergeleri inceleyebilirsiniz; Otomatik talimat işlemleri nasıl yapılır? Ayrıca kredi kartı bilgilerinizi hesabınızdan kaldırmak isterseniz daha.net müşteri panelinize giriş yaparak sağ tarafta yer alan “Kullanıcı Bilgilerim” üzerinden “Kredi Kart Bilgilerini Değiştir” seçeneğini tıkladıktan sonra “Kredi Kartımı Kaldır ” butonuna tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl yapılacağı konusunda aşağıdaki sayfadan bilgi alabilirsiniz; ************************************ Sizin de görebileceğiniz gibi konu hakkında bilgilendirme mükerrer defalar tarafınıza iletilmiş olup, sanıyorum gönderilen bilgilendirmeler gözünüzden kaçmıştır. Sözleşmelerimizde ve alan adı siparişi geçerken ve daha önceki görüşmelerimizde ayrıca yenileme maillerinde de bu durum size belirtilmektedir. Siz otomatik yenilemenizi iptal etmediğiniz veya kredi kartınızı sistemden kaldırmadığınız sürece yenilemeleriniz otomatik yapılmaktadır alan adları uluslararası alanda satın alınıp yenilendiği için iptal edilmemektedir. Hosting paketiniz iptal edilerek ödemesi gerçekleştirilmiştir ancak alan adlarında bu işlem olmamaktadır. daha.net ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0 212 259 55 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, daha.net

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön