22 Mart #10262413

Daha.net Hizmet Kalitesi Düşüklüğü Nedeniyle İade Yapılması

Daha.net'ten aldığım SSL ve Hosting hizmetini, verilen hizmetin kalitesinden memnun olmadığımdan dolayı, kapatmak istiyorum. (Sistem inanılmaz şekilde yavaş.)


Hosting için kalan bedeli kredi olarak ekleyecekler ancak 28 Şubat'ta almış olduğum Rapid SSL'de aynı işlemi yapmıyorlar.


Rapid SSL firması ile görüştüğümde kendileri 1 ay içinde koşulsuz, şartsız para iadesi yaptıklarını iletti ancak Daha.net'e reseller olduğu firmadan daha acımasız şartlara sahip. Kendileri iade ederek, benden aldıkları parayı geri alabilecekken çözüm üretmiyorlar.

Neva 422 Okunma

Cevaplar

  • Daha.net Temsilcisi06 Nisan

    Daha.net üzerindeki hizmetleri satın alırken, hizmet politikamızı kabul ettiğinizi beyan ederek hizmet almaktasınız. İade ile ilgili olarak; https://www.daha.net/hizmet-sozlesmeleri#1477634023826-dd54234a-2779 linkindeki hizmet sözleşmemizin "Madde 4 : Para İadesi" maddesinde tüm bilgiler yer almaktadır. Bu şartlar doğrultusunda almış olduğunuz ssl hizmeti için iade yapılmamaktadır. Hosting hizmetiniz için de size yardımcı olmak adına, hizmetinize ait kalan günlerin bedeli hesabınıza kredi olarak eklenecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön