29 Ağustos 2013

Dağıtımına Çıkmayan Aktif İleti Kuryeleri!

Dağıtım sorumluluğu "Aktif İleti" firmasına verilen 8120272373 numaralı gönderim, evde bulunmama rağmen tarafıma ulaştırılmamıştır. Firmanın herhangi bir iletişim adres yada telefon numarası bulunmadığından, alıcı tarafından yalnızca internet sitesinden form doldurarak kendilerine not bırakılabilmektedir. Fakat bırakılan notlar dikkate alınmamıştır. İş yerimden izin alıp tüm gün evde beklememe rağmen, sistemde "ziyaret edildi, adreste bulunamadı" gerekçesiyle gönderim bana ulaştırılmamış ve gönderici firmaya iade edilmiştir.

Firma tarafından ziyaret tarih ve saatinin tarafıma bildirilmesini talep ediyorum. Bina güvenlik kamerası kayıtları ile dava açacağım. Şikayetçiyim.

Onur 54 Okunma

Cevaplar

  • Onur02 Eylül 2013

    Gönderi dağıtıma çıktığı gün adresteydim. Uğrayan olmadı. Lütfen ziyaret tarih ve saat bilgilerini iletiniz. Ayrıca web sitenizden size gönderilen mesajları farkettiniz mi? 2 gün içerisinde yaklaşık 10 adet mesaj gönderildi. Tarafınızdan benimle iletişime geçileceği yazıyordu. Arayan soran da olmadı.

  • Aktif İleti Temsilcisi02 Eylül 2013

    SN.MAT Gönderi bilgilerinizde yer alan ziyarete bilgileri gönderinize aittir.Kartınız tarafınıza ulaşılamaması nedeni ile bankanıza iade edilmiştir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön