18 Mart 2013 #1691282

Dagi İlk Yıkamada Çekti Küçücük Kaldı!

02.03.2013 de Dagi İkitelli Deposite mağazasından pijama takım aldım. Kullanmadan önce yıkama talimatına uygun olarak ürünü yıkadım ve giyemeyeceğim kadar küçüldü. 05.03.2013 de ürünü aldığım mağazaya götürdüm. İncelenmek üzere merkeze gönderdiler. 1 hafta sonra şikayetimin kabul edildiğini mağazaya giderek değişim yapabileceğimi bildirdiler.


16.03.2013 de mağazaya gittim. Beğendiğim diğer ürünlerin fiyatı küçülen pijamadan yüksek olduğu ve bütçemi aştığı için para iadesi ya da hediye kartı istedim. Kesinlikle para iadesi yapılmadığını, hediye kartı uygulamasının olmadığını ve başka bir ürün almak zorunda olduğumu söylediler. Dagi hatalı olduğunu kabul ettiği ürünün geri ödemesini yapmıyor.

Özlem 165 Okunma

Cevaplar

  • Özlem24 Ekim 2013

    8 ay sonra sorunun çözümü olmayan bir cevap. Çok komik.

  • Dagi Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün iade ve değişim istekleri ‘’4077 sayılı Tüketici Korunması Hakkındaki Kanun ‘’ esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm Dagi Mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen Dagi Mağazalarında 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız. Mağazalarımıza götürülen ürünler, mağaza personeli tarafından teste/tadilata tabii tutulmak üzere merkezimize inceleme birimine gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ilgili ürünün merkeze gelmesi, incelenmesi gibi süreçler için müşterilerimizden 15 günlük bir süre istemekteyiz. Farklı konulardaki fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, ürünlerimiz, mağazalarımız, satış ve hizmetlerimiz konusunda bizleri bilgilendirmenizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, DAGİ Müşteri İlişkileri İletişim bilgileri Tel: (212) 240 40 65 Faks: (212) 233 30 28 Mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön