13 Mayıs 2013 #1793785

Dagi Eşofman Yıprandı!

Kış başında dagiden sezon ürünlerinden aldığımız eşofman takımı bir kaç ay içinde yıprandı. Aldığımız ürün pamuklandı, aşındı. dagi kalitesine güvenimiz sarsıldı açıkcası.

Tuğce 150 Okunma

Cevaplar

  • Tuğce21 Ekim 2013

    merhaba; ürünün fişi elimizde değil. kaç kişi aldığı aldıgı eşofmanın fişini aylarca saklıyordur ki? siz sisteminizden alıcı adına kesilen faturayı bulabilirsiniz diye düşünüyorum. daha önce dagiye giderek ürünü vermek istemiştim, illa ki fişini istediler, sisteminizde yapılan satış ve kesilen fatura kaydı mevcut, sizin fişi temin edebileceğinizi söylediğimde ise yardımcı olamayacaklarını söylediler. buna inanmıyorum, gerçekten müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız kestiğiniz fişin kopyasını çıkartabilirsiniz.

  • Dagi Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz. Ürünü satış fişiyle beraber harhangi bir Dagi Mağazasına götürerek destek alabilirsiniz. Mağazalarımıza götürülen ürünler, mağaza personeli tarafından teste/tadilata tabii tutulmak üzere merkezimize inceleme birimine gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ilgili ürünün merkeze gelmesi, incelenmesi gibi süreçler için müşterilerimizden 15 günlük bir süre istemekteyiz. Farklı konulardaki fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, ürünlerimiz, mağazalarımız, satış ve hizmetlerimiz konusunda bizleri bilgilendirmenizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, DAGİ Müşteri İlişkileri İletişim bilgileri Tel: (212) 240 40 65 Faks: (212) 233 30 28 Mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön