19 Nisan 2013 #1752265

Dagi Aldığım Çamaşırı Yarım Saat Kullanabildim!

Ben 15 03 2013 tarihinde düzce dagi mağazasından Camilla Minimiser Sütyen satın aldım. çamaşırı kullanmaya başladığım gün teli çıktı. Hemen ertesi gün satın aldığım mağazaya götürdüm. İncelenmek için merkeze yolladılar. Tam 1 ay bekledikten sonra ürününüz gelmiştir diye telefon açtılar. Benim çamaşırımı tamir edip tekrar yollamışlar.


Tamir etmek benim aklıma gelmiyormuş gibi. Adına ve kalitesine aldanıp piyasada daha ucuzu olmasına rağmen iyisi olsun diye satın aldığım çamaşırım defolu çıktı. Ve firma defolu çıkan çamaşırlarını değiştirmek nezaketinde bulunmadı. Kendi adreslerine şikayet maili atmış olmama rağmen cevap verme nezaketinde bile bulunamadılar.

Ebru 167 Okunma

Cevaplar

  • Dagi Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün iade ve değişim istekleri ‘’4077 sayılı Tüketici Korunması Hakkındaki Kanun ‘’ esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm Dagi Mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen Dagi Mağazalarında 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız. Mağazalarımıza götürülen ürünler, mağaza personeli tarafından teste/tadilata tabii tutulmak üzere merkezimize inceleme birimine gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ilgili ürünün merkeze gelmesi, incelenmesi gibi süreçler için müşterilerimizden 15 günlük bir süre istemekteyiz. Farklı konulardaki fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, ürünlerimiz, mağazalarımız, satış ve hizmetlerimiz konusunda bizleri bilgilendirmenizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, DAGİ Müşteri İlişkileri İletişim bilgileri Tel: (212) 240 40 65 Faks: (212) 233 30 28 Mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön