19 Nisan 2013

Dagi Ürünlerindeki Kusuru Kabul Etmiyorlar!

Annem kendine ve bana Beylikdüzü/ İstanbul Dagi Mağazasından pijama takımı aldı, takımları aldığında satış temsilcisi pijamaların paça boyunun alınabilmesi için evde bir kez yıkayarak kendilerine getirmemizi söylediler. Bizde deneni yaptık bide ne görelim benim olan pijamanın yanda olan çizgisi yıkandıktan sonra ön tarafına gelmiş, (bu arada annemin takımında bişi yok ve makinada birlikte yıkandılar).

Hemen gittik mağazaya annemin pijaması için boy alındı diğerinin incelemeye göndereceklerini bize bilgi vereceklerini söylediler tamam dedik yaklaşık 20 gün sonra aradılar bizim ürünümüzde kusur yok dediler şaştım kaldım nasıl yani dedim yok işte dediler. Şikayetçiyim.

Çiğdem 146 Okunma

Cevaplar

  • Dagi Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün iade ve değişim istekleri ‘’4077 sayılı Tüketici Korunması Hakkındaki Kanun ‘’ esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm Dagi Mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen Dagi Mağazalarında 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız. Mağazalarımıza götürülen ürünler, mağaza personeli tarafından teste/tadilata tabii tutulmak üzere merkezimize inceleme birimine gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ilgili ürünün merkeze gelmesi, incelenmesi gibi süreçler için müşterilerimizden 15 günlük bir süre istemekteyiz. Farklı konulardaki fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, ürünlerimiz, mağazalarımız, satış ve hizmetlerimiz konusunda bizleri bilgilendirmenizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, DAGİ Müşteri İlişkileri İletişim bilgileri Tel: (212) 240 40 65 Faks: (212) 233 30 28 Mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön