Dagi Eksik Teslimat Yaptı.

Kemaleddin Ö. |

06.05.2014 tarihli elimde olan fatura ile teslimat yapılan ürünler arasında eksiklik mevcuttur. Müşteri hizmetlerini 17:20 gibi aramam rağmen internet siparişi ile ilgilenen arkadaşa ulaşmak mümkün olmadı. Telefona bakan operatör hanımefendide konunun kendisiyle alakalı olmadığını zaman zaman arayarak 19:00'a kadar ilgili kişiye ulaşacağımı belirtmiştir.

Anneler günü için aldığım bu sipariş tamamlansa bile benim için hiçbir anlamı kalmadığından, (Pazar gününe kadar eksik ürün yetişmeyeceğinden) böyle kurumsal olduğunu iddaa eden bir firmaya yakışmayan bir tavırdır.

Etiketler :

Online İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  11:03

  Sayın Üyemiz,

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz Yaşamış olduğunuz problem giderilmiş olup tekrarlanmaması adına gerekli özen gösterilecektir.

  İlginize teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla.

 • Kemaleddin Ö.
  11 Mayıs
  14:50

  09 Mayis gunu stoklarini incelemisler urunu gondermediklerini tespit etmisler. Anneler gunu hediyemin icine ettiler. Ustelik anlayisiniz icin tesekkur ederiz demisler mailde. Anlayis gostermiyorum ve artik dagi ile alisverisimi bitiriyorum. Once profesyonellik lazim.