02 Eylül 2013

Dagi Deforme Olan Ürünü Değiştirmedi!

Eşimin hediye olarak aldığı eşofman takımını bir kere giydikten sonra bedeninin büyük gelmesi ve hemen dizlerinin çıkmasından dolayı değişim için Fatih Fevzipaşa Mağazasına gittim ve bana ürün giyildiği için değişim yapılamadığını söylediler.

Dizinin bir kere giyilmekle çıkmasını da izah etmediler, A** Ç** adlı mağaza çalışanı isterseniz şikayet edin diyerek gönderdiler beni bu rezilliği ilk defa yaşıyorum, o kadar verilen paraya da üzülüyorum marka olarak geçinen bir firmaya yakışmadı.

Ozcan 253 Okunma

Cevaplar

  • Dagi Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Mağazalarımızda değişim ve iade işlemleri; fiş, fatura veya hediye değişim kartı ile ürünlerin orijinal kutusunda ve satış değerini kaybetmemiş olması koşulu ile fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde yapılmaktadır. Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz. Ürünü satış fişiyle beraber herhangi bir Dagi mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz. Mağazalarımıza götürülen ürünler, mağaza personeli tarafından teste/tadilata tabii tutulmak üzere merkezimize inceleme birimine gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından; A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir. B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır. Yukarıdaki belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ilgili ürünün merkeze gelmesi, incelenmesi gibi süreçler için müşterilerimizden 15 günlük bir süre istemekteyiz. Farklı konulardaki fikirlerinizi aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, ürünlerimiz, mağazalarımız, satış ve hizmetlerimiz konusunda bizleri bilgilendirmenizin bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygılarımızla, DAGİ Müşteri İlişkileri İletişim bilgileri Tel: (212) 240 40 65 Faks: (212) 233 30 28 Mail: [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön