18 Ocak 2014 #2241822

DAF Enerji Yüksek Tutarlı Faturalar

Tuzla Emlak Konutlarına yeni taşındım. 480 TL doğalgaz faturası geldi. Birim fiyat 0,18 kuruştan hesaplanmış. Site yönetimine itiraz ettik. Yanlışlık olmuş yeniden hesaplanacak dediler. Yeni faturalar geldi. Bu seferde 405 TL fatura geldi. Bunu da 0,14 kuruştan hesaplamışlar. Vatandaşın nabzına veya zekasına göre mi birim fiyatı belirliyorlar.


İgdaş'ın vatandaş sattığı birim fiyatı 0,077 kuruşken DAF enerji denen firma hangi hakka hukuka ve yasaya dayanarak İGDAŞ'dan aldığı doğalgazı 2,5 katına bize satıyor.

Mustafa 580 Okunma

Cevaplar

  • DAF Enerji Yönetimi Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgilendirme tarafınıza müşteri hizmetlerimiz tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla. [email protected] 444 5 323

  • Mustafa19 Ocak 2014

    Ben anlatamadım galiba ama yazdığım yazıda gayet açık ifade etmişim. Beyefendi ben herhangi bir arızadan bahsetmiyorum. Isı paylaşımını yaparken neden İGDAŞIN normal vatandaşa verdiği birim gaz fiyatının 2,5 katına fiyat çekiyorsunuz?

  • DAF Enerji Yönetimi Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Firmamız; kazan, pompa veya ısıtma sistemi kurulumu ve/veya işletilmesi gibi hizmetler vermemektedir. Yaşadığınız binada sadece ısı sayacı (kalorimetre) ve sıcak su sayacını firmamız tedarik etmiştir. Bunun yanında firmamız binanızda ısınma ve sıcak su gider paylaşımı hizmeti vermektedir. Dolayısıyla ısıtma sisteminizle (kazan, pompa, tesisat basıncı vs.) ilgili şikayetlerinizi site yönetiminize bildirmeniz gerekmektedir. Firmamız gaz tedarikçisi değildir. Sadece sitenize periyodik olarak gelen gaz ve su faturalarını pay etmektedir. Saygılarımızla. [email protected] 444 5 323

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön