06 Mayıs 2013 #1781308

DAF Enerji İşini Düzgün Yapmıyor!

My Towerland sitesine yeni taşındım. Ağaoğlu'nun olarak yaptığı binalar. Bu binalarda ısı/sıcak su pay ölçerler bazı dairelerde çalışmıyor. Fakat daire kaloriferini kullanıyor sıcak suyunu harcıyor. Pay ölçer 0.63 duruyor hiç ilerlemiyor. Yan daire de kullanıyor fakat ısı/sıcak su pay ölçer çalışıyor. Her ikisi de kullanmasına karşın sayacı çalışana fatura geliyor.


Hem de binaya gelen fatura çalışan sayaçlara bölündüğü için yüklü geliyor. İki daireden biri ortak gider 80 diğer 280 müteahhit firmanın yan kuruluşu site yönetimi haberdar olduğu halde kolunu kıpırdatmıyor. Çalışmayan ısı ölçerler tespit edilip düzeltme yapılmalı. Daf kabul ediyor faturalardaki bu durum nasıl düzeltilecek.

Tülin 1.894 Okunma

Cevaplar

 • Tülin14 Nisan 2016

  Hala bazı dairelerin saatleri bozuk bazıları değşti torpilli olanların saatleri ağır çalışıyor

 • Tülin09 Şubat 2015

  DAF firması geçiştirmeli yanıt vermiş ne kadar kolay yola kaçılmış bu konu hali hazırda devam azalsada devam ediyor. Çok can sıkıcı durum hem adaletli değil etik değil. Bazı dairelerin işine geldiği için saat ağır dönüyor DAF ın da daha önce söylediği gibi bazı pay ölçerlere inşaat tozu kırıntısı kaçmış ve ağır çalışıyor binaya gelen fatura ile paylaşım arasında farklılıklar kul hakkına giriyor bunu bile bile çıkarlarına iyi geldiği bazı kişiler bunu kabul etmiyor firma bildiği halde bunu site yönetimi ile kötü olmamak için kabul etmiyor. Buraya doğruyu yazın böyle bir durum var arızalı pay ölçerler vardı değiştirildi demek çok mu zor

 • Tülin26 Temmuz 2013

  Tarafıma bilgilendirme şöyle oldu. Ben aradım. Defalarca konuda tüketici mahkemesinde. Şirket yetkili müdür şikayeti kabul etti. Yüklenici firma evleri 6 ay geç teslim etti. Daf'ta ısı ölçerleri erken yaptı bu süre içinde 6 ay gibi ısı ölçerlerin içie inşaat devam ettiği için toz-toprak girdi. Geldiler arızalı olanları yaptılar. Şirket etik kuralına göre Özer Bey'e bilgilendirmenin bu şekilde yapılmasını rica ettim. Yani doğrusu ne ise fakat Ağaoğlu My Towerland Yönetimi bunu kabul etmiyor ve 1700 dairelik sitede ısınma ve sıcak su kullanım giderleri sağlıklı yapılmadı. DAF'ı arıza olduğunu bunların giderildiğini ve hatta giderilmeye deval edildiğini buraya yazmalı.

 • DAF Enerji Yönetimi Temsilcisi24 Temmuz 2013

  Sayın İlgili, Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli bilgilendirme tarafınıza müşteri hizmetlerimiz tarafından yapılmıştır. Saygılarımızla, [email protected] 444 5 323

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön