DAF Enerji Bozuk Sayaçla İlgilenmiyor!

Ömer T. |

Kayabaşı 14.Bölge sakiniyim. İkamet etmiş olduğumuz binada site yönetimi kalori metremizin arızalı olduğunu bunu DAF'a bildirmemiz gerektiğini söyledir. Konuyu DAF yetkilerine belirttiğimizde ise gerekli kontrolleri yaptıktan sonra kalori metrede bir sorun olmadığını bize beyan ettiler. Fakat gelen faturada kalori metrenin bozuk olduğu bilgisi ve kalorimetrenin değiştirilmesi gerektiğini belirtilen bilgiler yer almaktadır.

Bu konuyu tekrardan DAF yetkililerine belirtmemize rağmen bize farklı bahaneler vererek oyalamaktadırlar, kısacası son derece tutarsız ve konuya ilgisiz kalmaktadırlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kalite - Deformasyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer T.
  14 Şubat
  00:11

  Belirtilen tarihte beni 16:30 değil 18:30 gibi bir saatte aradılar. Hadi bu o kadar önemli değil saatin değişmesini söylediler. Teknik arkadaşlara aktaracağını söyledi çağrı merkezinde ki yetkili. Hala dönüş bekliyorum teknik ekipten. Bu arada emsal tüketim bedeli faturama yansıtılmış. Ama cihaz değişim için hala ses seda yok.

  Gerçekten ilgisizler duyarsızlar.

 • 06 Şubat
  18:47

  Sayın İlgili,

  06.02.15 tarihinde saat 16:30’ da müşteri temsilcilerimiz tarafından aranarak tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayacınız MBus tan okunamamaktadır. Yeni sayaç satın almanız için en kısa zamanda ücretlendirme konusunda ilgili personelce tarafınıza bilgi verilecektir.


  Saygılarımızla.

  info@dafenerji.com
  444 5 323