21 Eylül 2013 #2024327

Dacia Sıfır Satın Aldığım Aracım Marşa Bastığım Zaman Çalışmıyor!

Dacia aracım garanti kapsamında olmasına rağmen aldığım ilk günden beri marşa bastığımda araba çalışmıyor. Bu sıkıntı yaklaşık 10 aydır devam ediyor. Aracımı hedef Otomotiv Florya şubesinden peşin olarak satın aldım. Henüz ilk bakımı yapılmadı. Pek çok defalar olur olmaz yerlerde yolda kaldım defalarca arabamı hedef otomotivin hem Florya'daki hemde Zeytinburnun'daki yetkili servisine götürdüm ama hiç bir çözüm bulunamadı.


Çok mağdur durumdayım en son bugün 20.09.2013 tarihinde tekrar servise götürdü, herhangi bir çözüm yapılamadı. Mağduriyetim giderek devam ediyor. Sabrım tükendi acilen arabamın sıkıntısının giderilmesini giderilmeyecekse garanti kapsamı içerisindeki arabamın değiştirilmesini ve tarafıma bilgi verilmesini bekliyorum.

Aylin 1.407 Okunma

Cevaplar

  • Aylin25 Ekim 2013

    hala kimse tarafından aranılmadı. şikayetim devam ediyor.bu nasıl bir duyarsızlık

  • Aylin23 Ekim 2013

    Reno dais genel müdürlüğünden yönetim biriminden Turhan Türkmen ile yaptığım 22.09.2013 tarihli telefon görüşmesinde 1 ay içerisinde aracım garanti kapsamında olduğu için enjeksiyon beyin programlamasının fransadan geleceğini ve sıkıntımın çözümleneceği söylenmişti ben tam 1 yıldır bekliyorum halen sıkıntım çözümlenmiş değil.turhan beyle yaptığım telefon görüşmesinin üzerinden 1 ayı geçtiği halde hale sıkıntı çözümlenmemiş sıkıntımın çözümlenmesi için herhangi bir şey yapılmamış duyarsız kalınmıştır.Bir açıklama acilen bekliyorum.

  • Dacia Temsilcisi22 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Sn. Aylin M. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön