02 Aralık 2015
Yorum Yap
#4320246

Dacia Servis ve Müşteri Hizmetleri Sorunu!

Dacia Dokker stepway 2013 model araç aldım aldığıma pişman oldum. Servise gittim çetaş ve acar servisine aracın ön amortisörlerden ses geliyor normal dediler* ön havalandırma şoför kısmının ön camını yarıya kadar buharını çözüyor. Ön yolcu kısmının camının buharını tam çözüyor, normal dediler, radyo araç şehir halindeyken veya park halindeyken frekans karışıyor çekmiyordur normal dediler, aracı park yaparken geri giderken frene her bastığımda takırtı gibi ses yapıyor normal dediler, araç 10000 binden sonra ilk kalkışta titreme yapıyor aracı ilk çalıştığında ya da gün içinde de yapıyor önce normal dediler sonra baskı balata sökme takma parası olarak 700 TL istediler!

Helim Helim 3.390 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Helim22 Eylül 2017

    Başvurunuz ile ilgili olarak, müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır, dediler irtibat kurmasa daha iyiydi yetkili kişi ne şikayetime çözüm buldu ne de servis çözüm buldu Dacia aldığıma çok pişman oldum kimseye de tavsiye etmem,

  • Dacia Temsilcisi02 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn.Helim SOYSAL; Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları