30 Temmuz 2016
Yorum Yap
#6075160

Dacia Müşteri Hizmetleri

Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve kesinlikle memnun kalmadım. Nedeni ise ona öğrettikleri her şeyi aynı şekilde yaklaşık 40 dakikalık telefon konuşmamda tekrarladı. Şikayetim aracıma taktırmak istediğim kölçekti. 2014 yılında aldığımda 450 TL olan kölçek halen aynı fiyat. 2014 te aracıma navigasyon taktırmak istediğimde 2.800 TL olan navigasyon şimdi 1300 TL olmuş. Neden bu fiyat düşmüş ve kölçek hala aynı fiyat? Servisi aradığımda "fabrikadan bize pahalıya geliyor, biz de bu fiyat yapıyoruz" diyorlar. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşta bana "fiyatları biz belirlemiyoruz" falan diyor. Şimdi buradan yazıyorum;
dacia bana sakın "müşteri hizmetleri sizi arayacak" falan demeyin çünkü aranmıyor. Bir daha Dacia almadan önce kesinlikle müşteri hizmetlerini düşünerek almam. Aracımda sıkıntım yok ama arabadan önemlisi insan ilişkileri yani müşteri hizmetleri.

Hasan Hasan 1.952 Okunma

Cevaplar

  • Dacia Temsilcisi30 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Sn. HASAN K. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları