06 Ekim 2016

Dacia Montaj Hatasına Ücret Talebi.

Temmuz ayı sonunda teslim aldığımız duster aracımızın emniyet kemerinin bağlı olduğu kapı direklerindeki plastik parçalarda çatlak tespit ettik. İzmir Mais şube değişim için süreçlere başladı, fakat parça bir hafta içinde temin edilemedi. İzmir'den İstanbul'a döneceğimizi belirtmemize istinaden parçayı İstanbul'a evimize en yakın Dacia servisine göndermelerini rica ettik. Öncelikle tama demelerine rağmen ancak 03 Ekim günü İstanbul'a yönlendirdiler ama İstinye servisine göndermişler. Parçayı Maltepe deki servise yönlendirmelerini istediğimizde ilgili servisin onları arasını ve talep etmesini istediler.

Servisimiz İstinye şubeyi aradığında ise onlardan ücret talep edilmiş. Garanti kapsamındaki bir parçanın değişimi için neden belirli bir servise gitmemiz gerekmekte?
Neden bizim belirlediğimiz Dacia yetkili servisinde yaptırmak istediğimizde ücret talep edilmekte?

Tahsin 5.862 Okunma

Cevaplar

  • Tahsin'in Teşekkür Mesajı11 Ekim 2016

    İzmir Mais yetkilileri konu ile ilgilenip; istediğim servise parçanın aktarımını ve takılmasını sağladılar. Yardımları için özellikle İzmir Mais yetkililerine teşekkür ederim.

  • Dacia Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Sn.TAHSIN C., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön