15 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10788532

Dacia  Garanti Desteği Vermiyor

2017 model Dacia Duster marka daha 26 bin km de aracım yolda kaldı ve Renault yardımı aradım, suya yağ karıştırmıştı. Geldiler en yakın Renault servisine çekebileceklerini söylediler ve çektiler (kıyı Renault servisi) ertesi gün 20 bin km bakımı daha yeni yetkili serviste yapılmasına rağmen aracın parçasının dış etkenden dolayı garantiye girmediğini söylediklerinde, nasıl bir dış etken diye sordum bana cevap bile veremediler yağ soğutucu denilen parçanın patlaması tamamen mekanik ve imalat hatasından kaynaklandığını kendileri de bilmekteydi, ancak garanti yapılmasın diye bilmemezlikten gelindi.


Renault markasına güvenerek aldığımız yaklaşık 25 adet Dacia Duster'ların tamamında bu veya buna benzer şekilde farklı sorunlar çıkmakta ve hiçbir şekilde garantiden işlem yapılmamakta insanları buradan uyarıyorum Renault ve Dacia sattığı aracın arkasında durmuyor ve insanları farklı şekillerde mağdur ediyor araçlarımın tamamını satma kararı verdik ve başka bir markaya geçiş yapacağız aracımızı servisten almaya gittiğimizde bize teşhis ve çekici ücreti talep ettiler kendilerine zaten teşhis araç çekiciye konulurken belliydi soğutucu patlak diye siz dediniz dediğimizde uygulamanın rutin olduğunu söylediler ve fahiş bir fiyat istediler. Zaten son satış rakamlarından aracın satışlarının düşmesinin satış sonrası hizmet kalitesinden kaynaklandığını söylemeye gerek yok insanlar aptal değil ve gereken tepkiyi veriyorlar.

Hünkar Hünkar 4.976 Okunma

Cevaplar

  • Dacia Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Sn. HÜNKAR ÇETİNDERE, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler