22 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10689685

Dacia Duster Vites Kutusu Arızası!

Dacia Duster marka araçların vites kutularından gelen sesin çaresi yokmuş, aracı aldığımdan beri ses geliyor, ve servis çözemiyor, aracın garantisi olmasına rağmen ne ses gideriliyor ne de bir dönüş yapan yetkili var, araç serviste duruyor, sonuçta şirket arabası iş için kullanılan bir araba, yerine tahsis edilen bir muadil araç bile vermiyor Renault Mais, ve her gün arama rağmen bölge müdürü M***bey dönüş yapmıyor. Sonuçta Renault Mais'ten, yetkili servisten şikayetçi olmak için yasal haklarımı kullanmaya gideceğim.

Serkan Serkan 2.684 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Serkan23 Temmuz 2018

    Yetkili kişi döndü fakat çözüm olmadı, sesin normal olduğu söylendi, normalse eğer neden şanzıman sökülüp takıldı? Bilir kişi raporu tutturup mahkemeye dava açacağım tekrar, kararı mahkeme versin.

  • Dacia Temsilcisi23 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Sn. SERKAN ABAYLI, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları