Dacia Yol Bilgisayarı Açılmadı.

Hasan A. |

2013 model Dacia Stepway aracım var. Yol bilgisayarı ve bir çok özelliği kapalı durumda. Yol bilgisayarı ve diğer özelliklerini yetkili serviste açtıran 100'lerce kişi var ve hiç sorun olmadan memnun bir şekilde kullanıyorlar. Özellikle araçlarda yol bilgisayarının olması büyük bir eksiği kapatıyor.

Ben Balıkesir'de yaşıyorum. Burada yetkili servis olarak Akkaş Otomotiv var. Bu konu ile ilgili müracaatımda böyle bir özelliğin olduğunu fakat açamayacaklarını belirttiler. Ne tesadüftür ki aynı serviste bu özellikleri açtıran iki kişi benim arkadaşım oluyor. Acaba servis bu hizmeti verirken insanın boyuna mı bakıyor yoksa kriterlerine mi. Bu yüzden şikayet ediyorum.

Yukarıda bahsi geçen mağduriyetimin de ivedilikle giderilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan A.
  24 Temmuz
  17:11

  merhabalar. şikayet yazım yayımlandığı günden bu güne dacia dan hiç bir yetkili beni aramadı. sorunum şimdilik bir çözüme ulaşmış değil. şikayetvar yetkililerine duyurulur

 • 17 Temmuz
  12:09

  Değerli Müşterimiz, Sn. Hasan ATİLA,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.