14 Mayıs 2015

Dacia Yok Artık!

Tavan atkı ve saç arasındaki sesten dolayı Ermat Çiğli servisine gittim. Onarım yapılması gerektiğini söylediler fakat kayıt açılmadığını 2 hafta sonra genel müdürlüğü aradığımda öğrendim. Genel müdürlük ise inceleme aşamasında olduğunu söyleyerek 2 hafta daha bekletti. Sonuç. Kimse çağırıp yapalım demedi. Satana kadar canım cicim, sattıktan sonra yok mu başka işin.
Az kaldı, Alsancak meydanında afişe edeceğim arabayı kimse almasın diye!

Ali 2.568 Okunma

Cevaplar

  • Ali 18 Mayıs 2015

    Evet müşteri hizmetleri yetkiliniz bana döndü. Size kalsa dosya hala değerlendirme ve inceleme aşamasında. Zahmet etmeyin. Allah tan ermat Çiğli var da, sizin prosedür ve dosyanız incelemede klişenize bakmadan sorunumu kendi insiyatifleri ile çözdüler. Hatta hala sizden onay beklediklerini öğrendim. Hadi Renault için Türkiye 3. dünya ülkesi onu biliyoruz. Nerede en kötü işçilik var hepsi bize satılır. Yahu bari genel merkez olarak siz çözüm yaratın. Ya da bu işlemler için (onay süreçleri ve dosya değerlendirmesi) yetkin bir firmaya devredin. Bu arada. Çiğli ermat firması tüm çalışanlarına ve teknik ekibe, inisiyatif kullanarak müşterilerini memnun etme başarılarından dolayı tebrik ederim.

  • Dacia Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Ali GOZUKARA, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla,Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön