Dacia Yedek Parça Problemi!

Yildiray Y. |

Şirketimize ait Dacia Dokker model araç kaza yaptığından Bursa Ana servis Renault Mais e bıraktık 29 Eylül'de eksperden onarım talimatı geldi. Bize söylenen 10 gün içinde teslim olacaktı. Ancak yedek parça olmadığından (motor kaput) bize aracı teslim etmiyorlar. Parça Türkiye de stoklarda yokmuş, servis yetkilileri ile ve müşteri temsilcileri ile görüştüm, mağdur olduğumuzu söyledim, nasıl yedek malzeme olmadığını anlayamadığımı söyledim.Böyle bir durumu araç satarken hiç söylenmediğini söyledim ancak sistem böyle deniyor, 4 gündür parçanın ne zaman geleceğine dair bilgi bile vermiyorlar (10 günde olabilir 90 günde olabilir deniyor). Ben mağduriyetim için ikame araç istedim, vermediler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yildiray Y.
  27 Ekim
  10:06

  reno garantisine güvenerek dacia alıyoru. 2 aylık aracımız kaza yapıyor. şu ana kadar tam 28 gün geçmesine rağmet araç ön kaput yok - ne zaman geleceği belli değil . aracımız servisde yatıyor. bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum ...

 • 20 Ekim
  11:01

  Değerli Müşterimiz, Sn. Yıldıray YAKA,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.