Dacia Sıfır Arabada Yağ Kaçağı Var.

Semih D. |

Bir hafta önce aldığımız ve daha 300 km olan yeni Dacia Duster model arabamız olduğu yerde yağ kaçağı yaptı. Mersin Gürsoy Dacia servise götürdüğümüzde bizi gereksiz yere 1 saat beklettiler ve açıklama yapmadılar. Sonra sorunu motorda bağlantı yerinde olduğunu 3 gün sonra yine gelmemizi istediler.

İlgi olmadığı gibi arabaya çözüm bulmadılar ve arabayı test ediyoruz diye yarım saat dışarıda gezdiler. Hem servis kötü hem ilgilenme yok hem de sıfır aldığımız arabada böyle sıkıntılar yaşadık. Dacia markasını bir daha asla tercih etmem. Müşteri hizmetlerini aradığımızda da bize sonra döneceklerini söylediler. Sıfır aldığımız arabadan binmeden sorun çıktı ve kimse bize çözüm üretmedi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih D.
  28 Ocak
  10:01

  Bence cevap vermek için cevap veriyorsunuz. Ama sıfır araba neden yağ akıtır diye kendinize bir sorun. Hatalı biziz tabi Dacia markasına Güvendik. İlk arabamız değildi Dacia ama emin olun bir daha ne daciayı alırız. Ne de sorana tavsiye ederim.

 • 28 Ocak
  09:47

  Değerli Müşterimiz, Sn. Semih DEMİR,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.