Dacia Sıfır Aldığım Aracın Teyp Arızalı!

Sercan U. |

Ocak ayının ilk haftası İnanlar Eyüp renault, Dacia bayiinden Dacia Stepway model araç aldık ancak teyp in radyo konumunda düzgün çalışmadığı için aldığımız bayii olan inanlar'a aracımızı götürdük. 1 gün incelemenin ve kaba servis elemanının tavırlarının ardından teyp'in sorunlu olduğunu ve değişmesi gerektiğini söylendi. 3 gün sonra tekrar kendim aradım ve teyp'in Renault Ttürkiye'nin elinde olmadığını ve Fransa'dan talep edileceği söylendi. Yaklaşık 1. 5 ay sonra 2 gün önce İnanlar' ı aradığımda parçanın henüz ellerine geçmediğini ve süre veremeyeceğini söyledi. Sıfır araç almaktaki amacımız olan sorunsuzluk nerede kaldı. Bozuk teypli sıfır araç kullanıyoruz.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan U.
  31 Mart
  12:56

  Teyp 1 hafta kadar önce sonunda servise ulaştı ancak sorun çözüme ulaşmadı, halen teyp radyo çalarken ses kısılmaları yaşanıyor. Servisin bu konuda bize son söylediği ise sorunun tüm araçlarda olduğu ve Dacia nın bu konuda bir çalışma yapıp bize döncekleri. Ancak ne zaman yapılacağı ya da nasıl yapılacağı hakkında bir bilgi verilmedi.

  Halen bozuk radyolu sıfır araç kullanmaktayım. Sorunum devam ediyor.

 • 22 Şubat
  15:12

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.