Dacia Servisinin İlgisizliği!

Ceyhun D. |

Garanti kapsamındaki Dacia aracımızın daha sıfır alındığında klima sistemindeki bir hortumun sıfır araçta olmaması servise götürdüğümüzde parçanın sipariş edildiği ve sonra çağrıldığımızda yanlış parçanın geldiği tekrar sipariş edilip parça getirilip araca takıldığında yine klima sisteminden kaynaklanan bir arıza olmuştur. bu sefer yaklaşık bir ay sonra aynı arızanın tekrar ettiği servise söylenmiş olup Dacia servisi konuyla ne ilgilenme yada mağduriyetimizi çözecek hiç bir iyi niyet yaklaşımında bulunmamıştır.
Devamlı gitgellerle yapılanan bir servis ağının yeterince Türkiye piyasasında tutunamayacağı bir gerçek ve aşikardır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyhun D.
  24 Şubat
  10:02

  Şikayet konusu çözülmemiş olup kronik bir şekilde hala devam etmektedir. İlgili ve yetkili kişilerin konuya ilgisizliği ve duyarsızlığı artarak devam etmektedir. Çözülmesi gereken konuda hala sorunun ve arızanın tespit edilememesi ve çözüm için hiçbir çabanın gösterilmemesi gerçekten enterasan olarak takdiri şahandır. Renault ve Dacia markalarının aracı satana kadar olup araçlarını sattıktan sonra müşterilerinin onların gözünde bir hiç olduğuna canlı olarak şahit olmaktayım. Müşteri memnuniyeti deyiminin sözde olup gerçekle hiçbir alakası olmadığını görüyorum.

 • 11 Ağustos
  08:06

  Değerli Müşterimiz, Ceyhun DEDEOĞLU,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz