20 Ocak 2014

Dacia Servis Yedek Parça Temin Süresi!

14.01.2014 tarihinde Dacia Dokker Van ile kaza yaptım aracım sol taraftan darbe aldı. Aracımı edremit akkaş Dacia yetkili servisine çektim yapılan inceleme sonucunda aracımın sol kapı ve sol arka saç komple değişecek dediler tamam değiştirin dedim. Beyefendi Türkiye'de yedek parça yok Fransa'dan gelecek ne zaman gelir tarih veremeyiz belki 1 ay belki 2 ay dediler.

Ben aracımı ticari olarak kullanıyorum çok mağdur oldum. Benim zararımı kim karşılayacak yaygın servis bol yedek parça hani nerede, ben nasıl 2 ay beklerim satılan malın nasıl yedek parçası olmaz. Kanun var sanayi mallarının satış sonrası hizmetleri hakkında.

Erhan 719 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 23 Ocak 2014

    MADUR OLDUM BİR ALLAHIN KULU ARAYIPTA KARDEŞİM ŞÖYLE YAPALIM BÖYLE YAPALIM DEMEDİ BİR DAHA RENAULT VE DACİA BEDAVA VERSİNLER ALMAM

  • Erhan 21 Ocak 2014

    DACİA MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM BEKLEYECEKSİNİZ TÜRKİYEDE PARÇA YOK DİYORLAR BENDE YASAL HAKKIM NE İSE BÜTÜN İLGİLİ MERCİLERE BAŞVURACAĞIM YASA VAR KANUN VAR REKLAM O BİÇİM ARABAYI SAT SONRA İLGİLENME SATANA KADARMIŞ SONRA SEN NE YAPARSAN YAP NEDE OLSA PARAYI ALDILAR Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik (14.06.2003 tarihli ve 25138 sayılı Resmi Gazete) Yedek Parça Stoku Madde 12 — (Değişik:RG-24/4/2011-27914) İmalatçı veya ithalatçılar; ekli listede yer alan mallara ait yedek parçalarını firma merkezinde veya belirleyecekleri en az bir servis istasyonunda tam olarak bulundurmak zorundadırlar.

  • Dacia Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Erhan KARABULUT Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön