Dacia Servis Yapacağı İşin Arkasında Durmuyor!

Mehmet Ali K. |

29 Nisan'da Aydın Mimar Dacia servisini arayarak cumartesi günü için arka tampon alt bakalit montaj işlemi için randevu aldım. Montaj için istenilen fiyatta 150 TL idi. Cumartesi sabah servise gittim. Randevuyu veren bayan ve Y*** isminde ustayla beraber görüştük. 85070*** 7r kodlu orijinal parçanın montaj işlemi sonucu nasıl olacağını sorduğumda, bilemem, arka tamponu komple bakalit olanla değiştirin dedi. Haziranda aldığım aracımın bakalit parçasının 4 katı fiyat verip neden değiştireyim sonuçta orijinal sonradan aksesuar olarak alınıp takılabilen bir parça ayrıca servis tarafından oluşacak parçanın tırnağını kırma vb işlemden ben sorumlu olmam denildi, peki sanayide 30 TL'ye yapılabilecek bir işleme o zaman yetkili serviste 150 TL verip yaptırmamın anlamı nedir dediğimde istersen orada yaptırabilirsiniz denildi. Bu nasıl servis anlayışı anlamadım. Herkesi bu konu bilgilendireceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali K.
  06 Mayıs
  10:55

  06.05.2016 tarihi itibariyle ne zaman irtibat kurup, iletişime geçeceklerini merak ediyorum.

 • Mehmet Ali K.
  05 Mayıs
  10:13

  2 Mayıs 09:05 te Uğur bey isminde müşteri hizmetleri yetkilisiyle durumu belirtir görüşmeme rağmen halen tarafıma bir dönüş yapılmadı bu kadar ilgisizlik olmaz

 • 04 Mayıs
  15:53

  Değerli Müşterimiz, Sn.MEHMET ALI KARGICAK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,

  Dacia
  Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.