Dacia Servis Aracımın Yedek Parçasını Temin Edemiyor!

Yildirim B. |

2013 model Dacia aracım 13.01.2014 tarihinde yolda kaldı. Yol yardımı aradık ertesi gün sabah aracımızı çekip aldılar servise gitti aracın akibetini bilmiyoruz arayıp soruyoruz kimse cevap veremiyor. Bugün tekrar görüşme sağladık pompa arızalı olduğunu ilettiler. Parça Türkiye'de yokmuş Fransa'dan gelecekmiş tarih veremiyorlar.

Satarken yaygın servis ağı yaygın yedek parça demesini biliyorlar. Ben bu araçtan 4 adet aldım çok pişmanım bende ticari olarak kullanıyorum işlerim aksıyor benim zararımı kim karşılayacak. Dacia dokker araç çok güzel dediler bu mu güzel araba 3 ayda pompa mı bozulur. Aracım şuanda Renser yetkili servis İkitellide.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yildirim B.
  08 Ekim
  18:08

  Merhaba 48 saati geçti fakat ne servis ne de müşteri hizmetleri aradı lanet olsun renoult firamasına ve ilgisiz yetkililerine haram olsun aldıkları ücretler

 • Yildirim B.
  21 Ocak
  13:49

  tamamen skandal bir durum olduğunu düşünüyorum şikayetimden sonra aradan 10 gün geçti ne arayan ne soran var aracımın durumunu dahi bilmiyorum kimseye tavsiye etmem

 • 16 Ocak
  10:20

  Değerli Müşterimiz, Sn. Yıldırım BOY

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.