Dacia Servis Aracıma Park Sensörünü 5 Aydır Temin Edemedi!

İbrahim A. |

Temmuz 2013 tarihinde Dacia Doccer (Stepway donanım) model aracıma şehir içi trafiğinde ışıklarda durduğum vakitte. Arkadan bir araç hafif şiddette çarptı, bu çarpma sonucu aracımın arka park sensörlerinin orta kısmında olan gözünü yerinde tutmaya yarayan dış çerçevesi olarak adlandırılan parça kırılmış.

Oluşan bu tatsız durum üzerine İstanbul /Ümraniye'de bulunan Günerler yetkili servise gittim parçayı sormaya bana parça tek olarakta satabiliyor ama emin değiliz Bursa'ya mail yazacağız onların cevabına göre biz size döneceğiz dediler. 1 ay sonra aradım parçanın geldiğini fakat eksik geldiğini söylediler. Tekrar mail yazarak eksik parçayı isteyeceklerini söylediler ve hala ben parça bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  21 Kasım
  19:54

  bana sizle iletişime geçeceğim numaranızı vermeye gerek yok zaten ben sosyal mecrayı kullanabilen bir insnaımki şikayetimi buraya yazdım. ben sizinle yetkili servisiniz, müşteri hizmetlerinizle (2 kere) irtibaa geçtim artık siz benle irtibata geçin lütfen.
  arabayı kullanmaya korkuyorum kaza olurda parçasını temin edemezsiniz diye...

 • İbrahim A.
  21 Kasım
  19:50

  bir daha daciamı aman aman. krediyle satın aldığım ve ticaret için kullanmakda olduğum aracın kredi borcunun bitmesine müteakiben hemen satacağım ve daciadan kurtulacağım..

 • 18 Kasım
  14:02

  Değerli Müşterimiz, Sn. İbrahim ARMAĞAN

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.