02 Aralık 2014

Dacia Satmış Olduğu Ürünün Arkasında Durmuyor.

Afyon da ticari taksiciyim 0 km Renault Dacia araç aldım. Aldığım günden beri devamlı araç aküyü yiyor üzerinde gelenle beraber 30.000 km 'deki aracıma takılan 4. akü oldu. Maddi ve manevi kayba uğruyorum artık aracın marşına basmaya korkar oldum acaba çalışır mı diye düşünmekten kafayı yiyeceğim. Kaç defa Renault müşteri hizmetlerine müracaat ettim, her seferinde topu servise attılar ama yetkileri dahilinde servis yapması gerekeni ziyadesiyle yapıyor. Koskoca firma parayı almaya geldiği zaman kucak dolusu alıyor. Garantisi olan bir ürünün arkasında durmuyor. Yani satana kadarmış.

Tekin 2.471 Okunma

Cevaplar

  • Tekin 07 Aralık 2014

    Ben hala mağdurum geçici çözümlerle avutuluyorum maddi ve manevi kaybım hala devam ediyor kendim bidaha bu marka ürün almayacağım gibi alacaklara da tavsiye etmiyotum satana kadar herşeye eyvallah sattıktan sonra reno malının arkasında durmuyor yetkili servise pas atıyorlar yetkileri dahilinde onlar gerekeni yapıyor ama çözüm geçici kesinlikle memnun değilim birdaha da asla almayacağım kimsede almasın bence bizim ülkemizde denetimsizlik var bütün firmalar o açığı kullanıyor vatandaş hakkını arayamıyor avrupada ayıplı bir mal karşılıksız ve müşterinin tüm maddi zararı karşılanmak suretiyle bire bir değiştiriliyor ki kötü reklamımız olmasın türkiyede kullanılan bu araçları avrupanın kapı eşiğine bile yaklaştırmazlar avrupaya gönderilen araçlarla bizim kullandıklarımız arasında dağlar kadar fark var çünkü o ülkelerde insanına değer veriyor kendi standartlarına uymayan hiçbir ürünü ülkesine sokmuyor kapı dışarı ediyor bizde herkes cebini düşünüyor kaybedilen en büyük servet itibardır para sonradan icad edilmiştir saygılar dahada söylenecek çok şey var ama anlayana yeter

  • Dacia Temsilcisi02 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Tekin ÖRENKAYA, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön