Eyüp Ç. Teşekkür Mesajı

Boğaziçi renault daki Demet hanım, Fatima hanım Renault Genel Müdürlükteki Hatice hanım sizlere çok teşekkür ediyorum. sorunum sayenizde çözüldü.

Dacia Sağ Ön Kapıdan Gelen Cızırtıya Normal Dediler!

Eyüp Ç. |

Aracım Dacia duster ben aracımın her türlü bakımlarını İstinye Renault Boğaziçi şubesinden yaptırmaktayım. Renault Boğaziçi şubesine 20.000 km bakımına götürdüm aracımla ilgili sağ ön kapıda cızırtı olduğunu söyledim
İlk servis görevlisi arkadaş kontrol eder size döneriz dedi aradılar sorunu çözdük dediler ertesi gün sorun gene devam etti başka bir yetkiliye deneme sürüşünde sesi dinlettim tamam anladım sorun bende dedi cızırtı gene devam etti bu sefer atölye şefimizle çıkın teste dediler beraber test ederken atölye şefi sesi duydu ve bu sesin önemli olmadığını olur böyle sesler ben buna sorun bile demem şeklinde saçma tavırlar sergiledi böyle bir araçta bu ses normal ise kalite nerede.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyüp Ç.
  18 Eylül
  16:47

  Boğaziçi renault daki Demet hanım, Fatima hanım Renault Genel Müdürlükteki Hatice hanım sizlere çok teşekkür ediyorum. sorunum sayenizde çözüldü.

 • 09 Eylül
  17:24

  Değerli Müşterimiz, Sn. Eyüp ÇİÇEK

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.