30 Ağustos 2014

Dacia Reno Mais Yedek Parça Tedariğini Yapmıyor!

Türkiye'ye Reno mais'in ithal ettiği ve 2004-2005 yıllarında üretilen Dacıa Solenzo marka otomobilimin kaza neticesinde gerekli yedek parça tedariğini 1.5 ay geçmesine rağmen hala yapmamıştır. Söz konusu firmanın bizzat kendisine ve Ankara yetkili bayisi Çelik Oto ya yazılı ve sözlü müracaat etmeme rağmen talebimin giderilmesi hususunda ilgilenmemişlerdir.

Süleyman 2.889 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 02 Eylül 2014

    dacia firması sorunumun çözümü hususunda hiç bir şey yapmamıştır. şikayetim sonucu bana döndüler. söyledikleri "biz yedek parça tedariğinde on yıl ile sorumluyuz. sizin aracınız 2004 model. on yılı geçmiş. dolayısıyla sorumluluğumuz yok." halbu ki bu araçları 2005 yılında da ürettiler. yanı dokuz yıllık olanları da var. bir de on yılı geçti diye müşteriyi yüz üstü bırakmaları mı ? gerekir. yani müşterinin probleminin çözümü hususunda hiç de olumlu tavır içinde değiller.

  • Dacia Temsilcisi01 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Süleyman GÜL, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön