25 Haziran 2014

Dacia Navigasyon Güncellemesinden Haksız Ücret Alıyor.

Dacia firması 2300 TL'ye sattığınız Media Nav cihazının Navigasyon güncellemesine istediğiniz 69$’ı hangi geçerli sebebe dayanarak istiyorsunuz? Üstelik hemen hemen bütün firmalar bu işlemi
müşterilerine ömür boyu ücretsiz ve gerçek güncelleme olarak hizmet vermelerine
karşı, siz, bu ücreti Müşterilerinizden isterken hiç utanmıyor ve sıkılmıyor musunuz? O paraya navigasyon cihazı alınır.

Bana size hak verebileceğim geçerli bir sebep gösterin ama, bizim Şirket politikamızda,
satış sonrası müşteri memnuniyeti diye bir uygulamamız yoktur, sadece, Müşterimizi mümkün olduğu kadar yanıltmak en büyük hedefimizdir diyorsanız, o zaman başka.

Akif 5.738 Okunma

Cevaplar

 • Akif 20 Ocak 2016

  Dacia firması, gÜNCELLEMESİNİ 69$' a satarak müşterilerinizi kazıkladığınız media nav cihazının fiyatını, 2300 t. lirasından 1800 t. lirasına indirmişsiniz. zannediyorsunuz ki fiyatı aşağı çekersek, bELKİDE cihazı cazip hale getirebiliriz. kardeşim adam gibi ve dürüst ticaret yapmak istiyorsanız eğer, öNCELİKLE müşterilerinize kazık atma fikrinden ve media - nav cihazının her güncellemesinden 69$ almaktan vaz geçin. çünkü müşterileriniz, sİZLERDEN bu cihazı 1800 t. lirasına satın alıp her güncellemesine de 69$ vereceğine, çOK gerekli ise 200 t. lirasına ömür boyu ücretsiz güncellemeye sahip navigasyon cihazı alır. böylece de sizlere kazıklanmamış olur.

 • Akif 18 Haziran 2015

  Dacia firması 2300 t. l. ’ ya satmış olduğunuz media-nav cihazını size 500 t. l. ’na geri vermek istiyorum. sebebi ise 500 t. l. ’na kendime ömür boyu ücretsiz güncellemeye sahip yeni bir navigasyon cihazı ve mp3 çalaralı radyo alacağım. sizin her güncelleme için istediğiniz 69$ ödemeyi yapacak kadar saf değilim. ne demişler zararın neresinden dönersen kardır. hem bu şekilde sizin firmanız da bu cihazı başka bir araca takıp 2300 t. l. ’na tekrar satıp her güncellemeden de 69$ almaya devam ederek müşterilerinizden, tİCARET politikanıza uygun olarak ufak kazançlar elde edersiniz

 • Akif 25 Eylül 2014

  130500313 no’lu 31.05.2013 tarihli fatura ile tarafıma satmış olduğunuz A091336 üretim ve K9KC612R058801 şasi no’lu DACİA YENİ SANDERO STEPWAY 1.5 dci. 90 bg. aracımdaki Multimedya ve Navigasyon sisteminin, Navigasyonunun Firmanız tarafından kaynaklanan GÜNCELLEME sorunları ile aracımı teslim aldığım 04.06.2013 tarihinden bu güne kadar, gerek katologda belirtilen NAVİGASYON GÜNCELLEME adresine internetten müracaat ederek gerekse bu konu ile ilgili olarak Firmanız ile internet üzerinden defalarca yapmış olduğum görüşmeler, ayrıca ŞİKAYETİM VAR. COM int. adresi aracılığı ile yine Firmanız ile yapılan görüşmeler ve bu arada da Telofon ile yapmış olduğum görüşmelerin neticesinde, Firmanız tarafından, bu güne kadar cihazımın güncelleme sorununa hiç bir çözüm getirilmemiştir. Ayrıca bu günkü fiyatı 2300T.L. olan MEDİA-NAV cihazının, 2013 yılının 4ncü çeyreğine ait güncellemesini de 69$ gibi uçuk bir ücret karşılığında satmanız ve bu yolla da müşterilerinizden haksız bir kazanç elde etme zihniyetine sahip olduğunuz için ( 200 – 250 T.L. sına piyasadan alınan ve ömür boyu ücretsiz güncellemeye sahip olan pek çok marka NAVİGASYON cihazının olduğunu da göz önünde bulundurursak). Yukarıda bahsetmiş olduğum bu nedenlerden dolayı benden 1.350.T.L. fark ücreti alarak aracımla birlikte bana satmış olduğunuz Multimedya ve Navigasyon cihazının, yazımın EK’inde sunmuş olduğum TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDAKİ KANUN’NUN 4.Maddesine göre Madde 4 – ( Değişik Madde : 06/03/2003 – s.k./4. Md ) yukarıda bahsi geçen bu cihazın, hiçbir işime yaramamasından dolayı AYIPLI MAL olarak kabul edildiği için, cihazın, aracımdan, tarafınızdan sökülerek iade alınmasını ve bu cihazın yerine araçla birlikte ücretsiz olarak verilen cihazın takılmasını ve şahsımdan alınmış olan 1.350 T.L. fark ücretinin tarafıma geri ödenmesini bilgilerinize sunarım. M. AKİF YORGANCIOĞLU

 • Akif 14 Temmuz 2014

  DACİA SAHİPLERİNİN DİKKATİNE : ARACINIZDA YOL BİLGİSAYARININ VE YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİNİN ( HİLL HOLDER ) ÖZELLİĞİNİN OLDUĞUNDAN HABERİNİZ VAR MI? ÇÜNKÜ, SİZE ARACI SATARKEN BU ÖZELLİKLERİ AKTİF HALE GETİRMEDEN SATMAKTALAR. BÖYLE BİR UYGULAMANIN DA İKİ SEBEBİ OLDUĞU KANAATİNDEYİM. TÜRKİYE'DEKİ RENAULT MAİS FİRMASI, BU İŞLEMLERİ ARACIN GARANTİ SÜRESİ DOLDUKTAN SONRA, MÜŞTERİSİNDEN, DİĞER UYGULAMALARI GİBİ BU ÖZELLİKLERİ DE ÜCRET KARŞILIĞINDA YAPARAK HAKSIZ BİR KAZANCI DAHA FİRMANIN KAR HANESİNE İLAVE ETME DÜŞÜNCESİNDE OLMASI. YA DA DACİA MARKASININ BU ÖZELLİKLERE SAHİP OLMASI İLE BERABER, SATIŞTA ASIL AĞIRLIK VERDİĞİ RENAULT MARKASININ ÖNÜNE GEÇMESİNİ ENGELLEMEK OLABİLECEĞİDİR. DACİA KULLANICILARI BU YÜZDEN ARACINIZDAKİ BU ÖZELLİKLERİ DE, GARANTİ SÜRESİ İÇERİSİNDE AKTİF HALE GETİRMEYİ İHMAL ETMEYİN. SERVİS SİZE BÖYLE ÖZELLİKLERİ YOK DERSE DE İNATLA ÜZERİNE GİDİN ÇÜNKÜ ARAÇ BU ÖZELLİKLERE KESİNLİKLE SAHİP. BİLGİNİZ OLSUN.

 • Dacia Temsilcisi25 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Sn. Akif YORGANCIOĞLU, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön