Dacia Müşterilerini Bilgilendirmeden Satış Yapıyor!

Gökhan D. |

Dacia aracımın standart donanımında yer almayan stepneye ekstra para ödeyerek satın aldım.Bir süre sonra stepne olarak aracın lastiklerinden daha küçük bir lastik verilmiş olduğunu fark ettim.Oysa 2013 model tüm stepway araçlarda orjinal ölçü de lastik verilmekteydi. Bu konuda ne aracı aldığım yer tarafından bilgilendirildim ne broşürlerinizde ne de internette bilgi yok.Müşteri ilişkilerinizde dosya açtırdım sorgusuz sualsiz kapatıldığını geçiştirildiğini öğrendim.Şimdi orjinal ebatta stepne verilerek ya da vermiş olduğum ücret iade edilip araç stepnesiz fabrika çıkışı standardı nasılsa o hale getirilerek mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.Aksi takdirde hakkınızda yasal yollara başvurmak zorunda kalacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan D.
  20 Eylül
  14:58

  Aracı aldığım şube de durumu merkezle paylaştığını bildirmesine rağmen şikayetim çözüme kavuştirulmuş değil.. Olumlu olumsuz bilgi dahi alamıyorum..korkarım tüketici hakları ve yargı süreci ile muhatap olmalarını sağlamaktan başka yol kalmayacak

 • 15 Eylül
  08:41

  Değerli Müşterimiz, Sn. Gökhan DERELİOĞLU

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.