Dacia Logan MCV'nin Parçası Bulunamıyor.

Murat Ö. |

Şirketimize ait olan Dacia Logan model aracımızın karıştığı kaza sonrası servise götürdük. Servis arka çamurluğun değiştirileceğini söyledi ve servis girişini yaptı. Ancak yapılan araştırma sonucunda değiştirilecek yedek parçanın Türkiye'de hiçbir yetkili bayide gözükmediği ve yurt dışından sipariş edileceği bilgisi verildi.

Duyarlı bir servis danışmanı aracı şimdilik bu şekilde kullanmamızı tavsiye ederek parça siparişini verdi. Aradan geçen 15 gün sonrasında telefonla servisi arayarak durumu sorduk ancak yedek parçanın henüz fabrikada bile gözükmediğini söyleyerek beklememiz gerektiğini ifade etti. Yedek parça temin edilemeyen bir marka tarafından mağdur ediliyoruz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  08 Aralık
  08:57

  Sayın Renault Mais Yetkilisi,

  Yetkilinizin benimle irtibat kuracak olması sizin için bir hizmet olabilir ancak benim için öyle değildir. Renault'un Türkiye'de lojistik hizmetlerini yürüten Mais'in stok sorununu müşteri hizmetleri yetkilisi çözemez. Bu Mais'in Türkiye'deki görevini yerine getirmemesi ile ilgili bir sorundur. Bir araca ait yedek parçanın Türkiye'de bulunmaması Mais'in varlığını sorgulamamız için yeterlidir. Eğer bu tür lojistik işlerini yönetemiyorsa bir şirket, müşteri hizmetleri yetkilisinin elinden bir şey gelmez. Çözüm arıyorsak eğer bu sorunumuza, yedek parçaları stokta bulundurmayı konuşalım.

 • 08 Aralık
  08:34

  Değerli Müşterimiz, Sn. Murat ÖZKAN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.