Dacia Her Yaz 1 Ay Araç Kullanılamıyor.

Uğurcan H. |

2013 haziranın 2 sinde aldığım Dacia Duster haziran 14'te evimin önünde vurdular. Araç Kutay otomotive çekildi. İlk başta perte çıkma ihtimali var dediler. Sonra motorda sorun yok air bag patlamamış perte çıkmaz tamir olur dediler. 30'uncu gün aracı teslim almaya gittim motor arızalı dediler. 20 günde onun için parça bekledim.

Ağustos'un 14-15'i gibi aracı teslim aldım. Bütün yazı araçsız geçirdim. 1 sene sonra aracı bakım için tekrardan Kutay'a götürdüm. Hem bakım yapılacak hemde klima çalışmıyor ona bakılacak dedim. Bu hafta çok yoğun haftaya randevu alın dediler. 03/07/14 aracı servise götürdüm Klima borusu yokmuş ellerinde sipariş vereceklermiş 1 aya gelecekmiş. Böyle bir servis anlayışı var mı ya?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğurcan H.
  31 Temmuz
  18:02

  25/07/14 tarihinde Servis aradı parçanız geldi diye.22 günde getirdiler paraçyı.Helal olsun.Yaz bitti klima parçası geldi.

 • Uğurcan H.
  10 Temmuz
  14:50

  Bir hafta geçti üzerinden ne arayan var ne soran..Klima parçasını bulamayan markamı olur servis mi olur ? Parça olmayan şirketten 1 hafta da arayamaz tabiki.

 • 03 Temmuz
  17:58

  Değerli Müşterimiz, Sn. Uğurcan HELVACI,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.