Dacia Garantili Aracımın Debriyaj Balatasının Arızalı!

Murat Y. |

Servis, garantisi halen devam eden 2012 model Duster aracımda sorun olduğunu, acilen arızanın tamir edilmesi gerektiğini ifade ettiler. Yapılacak olan tamirin garanti kapsamında olmadığını parça ve işçilik için 1250 TL fiyat belirlendiğini söylediler. Sonuçta 785 TL ücreti
ödeyerek aracımın tamiri gerçekleşti. 29.000'de olan aracımın gerek yetkili servise gerekse müşteri hizmetlerine ısrarla bu değişimin ücretsiz olması gerektiğini söylememe rağmen kabul edilmedi. Müşteri Hizmetlerini yaklaşık 10 gün önce aradığımda bu ücretin tarafıma iade edilmesini talep ettim. Müşteri temsilcisi 1 hafta içinde bana ulaşacaklarını söyledi. Henüz arayan soran olmadı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  13 Mart
  17:25

  Şikayetim yayınlandıktan 3 gün sonra yetkili tarafından şahsımla irtibat kuruldu. Şikayet konusu olan debriyaj balatasının garanti kapsamına girmediği, kullanıma bağlı bir arıza olduğu söylenildi.
  15 yıldır araç kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki...
  99 Model Hyundai aracımı yaklaşık 180 bin km kullandım. Debriyaj balatası filan olmadı. 29 bindeki Duster'ı sadece ben kullandım inanılmaz dikkatli kullandım. Sonuç malum...
  Firmanın Aracının arkasında durmaması üzücü...

 • 10 Mart
  09:27

  Değerli Müşterimiz, Sn. Murat YILMAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Dacia Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.dacia.com.tr internet sitemizden ya da 444 99 44 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.