Dacia Garantili Aracımın Arızasına Servis Ücret Aldı!

Erdal K. |

2012 model 4*4 full Dacia Duster aldım. 48. 750 TL'ye 6000 KM'de baskı balata parçalandı bizim hatamız denildi. 1450 TL ödedik yenisinden sonra araç 33.000 KM'de şuan sorun yok demekti ilk aldığımızda sorunluymuş parça. 4 ayda halı filenksleri tüylendi, ön ve arka kilitleri arızalandı, tamponların boyaları kalktı, debriyaj da takılmalar oldu her servise gittiğimizde 2 saat sonra başından savurur gibi geri verdiler aracı, sorunları gidermeden ve şuan bütün sorunlar devam ediyor. Ustalar umursamaz tavırla biz yapıyoruz takılma sesini duymuyoruz diye oyalıyorlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal K.
  07 Temmuz
  17:19

  şikayetimizden sonra ilgi bir anda değişti belirttiğimiz devrajda daki sorun şefimizin bizle test sürüşüne çıkmasıyla fark edildi ve gerekli siparişler verildi sorunu gidermek için şunu soruyorum neden en başta bu sorunlar giderilmedi illa şikayet edip yaygara mı çıkarmak lazım ama yide benden alınan baskı balata parasını af edemem ve kısa zamanda bu kadar problem yapan aracı asla tafsiye etmem ve asla bu arabadan sonra reno ve dacıa nın kapısından geçmem verilen parayı hak etmiyor araç

 • 04 Temmuz
  14:28

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erdal Kayabaşı
  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.